Filtrēt pēc

Ādas tips

Ādas tips

Produkta tips

Produkta tips

Cena

Cena

  • €8,00 - €106,00

Zīmols

Zīmols

Iedarbība

Iedarbība

Iedeguma intensivitāte

Iedeguma intensivitāte

Vasaros būtiniausi

Vasaros būtiniausi

Pašiedeguma līdzekļi, krēmi

Tiek attēloti 14 produkti.

Attēlo 1-14 no 14 produktiem

Aktīvie filtri

Savaiminio įdegio kremai

Dažnai pagalvojame apie gražiai įdegusią ir dailiai švytinčią odą – tiek pavasarį, kuomet ilgus ir kūną dengiančius drabužius keičia trumpesni ir lengvesni, tiek ir šaltuoju metų laiku, kuomet oda yra blyški ir pasiilgusi vasaros šilumos. O įdegusi oda gali tapti tikru pasididžiavimu. Tokiu atveju netikras įdegis gali būti puikiu pasirinkimu, norint džiaugtis ruda oda! Vengiant žalingų UV spindulių, vis daugiau žmonių renkasi atspalvį suteikiančius įvairaus intensyvumo kremus, losjonus, putas, aliejus ir kitus produktus. Newcrush asortimente yra platus įvairių konsistencijų, ekologiškos sudėties savaiminio įdegio priemonių, patapusių tikrais bestseleriais, pasirinkimas iš Eco by Sonya bei The Organic Pharmacy, kurias galima įsigyti internetu!

Savaiminio įdegio kremai nuolat populiarėja, didėja jų pasiūla, tad gali kilti klausimų: Kaip paruošti odą savaiminiam įdegiui, kad jis pasidengtų tolygiai ir išsilaikytų ilgiau? Kokios priemonės geriausios ir tinkamiausios kūnui ir veidui? Kaip žinoti, kad savaiminio įdegio kremai, putos ar tonikas bus tinkamo atspalvio?

Kaip išgauti tolygų ir gražų įdegusios odos efektą?

Netikras įdegis gali padėti džiaugtis gražiai švytinčia ruda oda. Bene svarbiausias žingsnis, kad įdegis pasidengtų tolygiai, yra itin kruopštus odos paruošimas. Kūno šveitimas – tai tarsi slaptas raktas į tobulą įdegį. Šveitimas padeda pasiekti tobulai lygų odos paviršių, kad įdegis ne tik lygiau pasidengtų, bet ir ilgiau išsilaikytų. Jeigu ant alkūnių, kelių yra susikaupęs didelis kiekis negyvų odos ląstelių, savaiminio įdegio kremai nepasidengs lygiai ir įdegis tose vietose bus tamsesnis, būtent todėl yra labai svarbu atlikti odos šveitimą. Geriausiems rezultatams pasiekti, odą reikėtų nušveisti 1-2 dienos prieš tepant priemones. 

Kitas ne mažiau svarbus odos paruošimo žingsnis tam, kad dirbtinis įdegis būtų gražus, yra drėkinimas. Kelias dienas prieš naudojant atspalvį suteikiančius produktus, svarbu gausiai pridrėkinti odą riebiu kremu ar losjonu. Esant itin sausai odai ar išsausėjusioms zonoms, jas lengvai sudrėkinkite prieš pat dirbtinio įdegio priemonės aplikavimą.

Tam, kad priemonė pasidengtų tolygiai, svarbu ją tepti ant švarios, nusausintos odos. Tolygesniam padengimui pasiekti rekomenduojama pasinaudoti specialia savaiminio įdegio pirštine. Leiskite produktui visiškai pilnai susigerti, nesivilkite rūbų iš karto ar neikite miegoti. Jeigu priemonė tinkamai nesusigers ir liesis su rūbais ar patalyne, gali atsirasti netolygumų ar dėmių.

Savaiminio įdegio priemonės internetu

Dirbtinis įdegis ir jo intensyvumas priklauso ir nuo pasirinktos priemonės. Eco by Sonya Savaiminio įdegio kremas „Winter Skin“ tiks itin šviesios odos savininkams, kadangi yra švelnus, laipsniškas ir įdegio intensyvumas gali būti formuojamas priemonę naudojant kelias dienas iš eilės. Savaiminio įdegio kremas „Invisible Tan“ odai suteikia gražų, bronzinį atspalvį per 8 valandas. Savaiminio įdegio putos „Cacao Tanning Mousse“ padeda sukurti pageidaujamą bronzinį atspalvį – nuo švelnaus iki intensyvaus, priklausomai nuo to, kiek laiko putos laikomos ant kūno. Purškiamas įdegio vanduo „Hempitan“ suteikia intensyviausią ir ilgiausiai išliekantį įdegio efektą. Tuo tarpu lengvos tekstūros The Organic Pharmacy savaiminio įdegio kremas „Self Tan“ sukurs natūralaus, lengvo atspalvio įdegį.

Tonikas veidui „Face Tan Water“

Mažiausiai intensyvus produktas – populiarusis savaiminio įdegio vanduo / tonikas „Face Tan Water“, tobulai tinkantis veido bei dekoltė odai ir atrodantis itin natūraliai. Šis tonikas,  susilaukęs gausybės pagyrų ir pamiltas visame pasaulyje, yra tinkamas visų tipų veido odai.

Šių produktų kaina atitinka kokybę, o juos įsigyti galite internetu newcrush.com!