Hair Mask EXTRA BUTTER DEEP MOISTURE

Hair Mask EXTRA BUTTER DEEP MOISTURE

200 ml
770-00003

ENRICHED WITH KOKUM NUT BUTTER AND ROSE EXTRACT

Moisturising mask for very dry and dehydrated hair. Rich in kokum butter and rose extract. Perfumes, infuses softness and shine. 

pH 3,0 – 4,0

+ 1.35 Loyalty Euros
€ 27.00
You are missing 40.00 € before free shipping. Delivery information.
200 ml
Units

You are missing 40.00 € before free shipping. Delivery information.

Review highlights

  • Plaukai buvo "sudegę" po atostogų svetur, maniau jau niekas nebepadės, bet..! Įvyko stebuklas. Vos 2 kart panaudojus šią kaukę plaukai atsigavo, tapo paklusnūs, pridrėkinti bei pamaitinti. Kvapas yra kažkas WOW, kvepia prabangiai, primena nišinių kvepalų aromatą. Kam nepatinka sunkesnės tekstūros kaukė, tai galbūt ir nepatiks, nes yra sviestinės konsistencijos, bet pašildžius tarp delnų, tampa įprasta kauke. Man asmeniškai patiko, pirksiu ne vieną indelį dar tikrai :)
  • Superinė kaukė! po kaukės jausmas lyg būtum apsilankiusi kirpykloje, sudrėkina, pamaitina ir suteikia plaukams nerealų žvilgesį!
  • Tobula kaukė su bet kuriomis plaukų priežiūros priemonėmis, plaukai pridrėkinti, tampa minkštučiai, švelnūs, elastingi, nu wow efektas:)
Read all reviews
There is an administrative fee of €2.99 for orders valued less than €10. Add more products to your cart to avoid it.

Bullet Points on front:

  • Designed for professionals in Italy;
  • pH Laboratories products have a close to normal, natural pH of the scalp and hair, which is acidic;
  • Kokonum butter rich in fatty acids ( Omega 6, Omega 9, Palmitic and Stearic acid), contains Vitamin E.
  • The uniqueness of these products is a luxurious and rich SMELL that does not leave anyone indifferent;

Fragrance:

Top: a sensual fragrance that opens with fruity notes combined with the femininity and freshness of the rose.

Heart: creamy white flowers are accompanied by soft iris.

Base: sandalwood, vanilla and musky notes infuse warmth into the melange notes.

Storage: keep in a cool, dry place. Use within 12 months after opening.

Aqua, Glycerin, Stearyl Alcohol, Cetyl Alcohol, Urea, Cetrimonium Chloride, Behentrimonium Chloride, Garcinia Cambogia Fruit Extract, Rosa Canina Fruit Extract, Aminomethyl Propanol, Amodimethicone, Citric Acid, Dimethicone, Dmdm Hydantoin, Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Isopropyl Alcohol, Panthenol, Parfum/Fragrance, Phenoxyethanol, Propylene Glycol, Quaternium-87, Tocopheryl Acetate, Trideceth-12.

Apply to towel-dried hair, comb thoroughly and process from 3 to 5 minutes then rinse.

Atsiliepimai

5 Review (-s)
5/5 Sign up
100%
Would recommend to a friend
09/15/2021

Plaukai buvo "sudegę" po atostogų svetur, maniau jau niekas nebepadės, bet..! Įvyko stebuklas. Vos 2 kart panaudojus šią kaukę plaukai atsigavo, tapo paklusnūs, pridrėkinti bei pamaitinti. Kvapas yra kažkas WOW, kvepia prabangiai, primena nišinių kvepalų aromatą. Kam nepatinka sunkesnės tekstūros kaukė, tai galbūt ir nepatiks, nes yra sviestinės konsistencijos, bet pašildžius tarp delnų, tampa įprasta kauke. Man asmeniškai patiko, pirksiu ne vieną indelį dar tikrai :)

Useful feedback? 0 0
09/09/2021

Superinė kaukė! po kaukės jausmas lyg būtum apsilankiusi kirpykloje, sudrėkina, pamaitina ir suteikia plaukams nerealų žvilgesį!

Useful feedback? 0 0
09/09/2021

Tobula kaukė su bet kuriomis plaukų priežiūros priemonėmis, plaukai pridrėkinti, tampa minkštučiai, švelnūs, elastingi, nu wow efektas:)

Useful feedback? 0 0
07/06/2021

Nereali kauke - labai patiko toki tirstesne grynai kaukes konsistencija. O jau kvaaaapas - kazkas TOKIO. Jautiesi kaip prabangiame plauku SPA :D Plaukai iskart silkiniai. Mani plaukai itin veliasi todel man svelnumas yra itin aktualu po kaukes. Po sios kaukes itin gerai sukuojasi

Useful feedback? 0 0
04/19/2021

Malonaus kvapo, lengvai įsigėrė į plauką, palaikiau ilgau nei rašo ant pauotės, plaukus suminkštino, plaukai nesivėlė. Nuėmė gelsvą šviesintų plaukų atspalvį. Patiko

Useful feedback? 0 0

Write your review apie Hair Mask EXTRA BUTTER DEEP MOISTURE