Gauk Dovanų!

Akcija
akcija

06.27 - 07.01 Apsipirk Newcrush ir gauk dovaną! 💙

 Perkant maisto papildą GLOFIX® „SKIN BOOST“ odai ir plaukams DOVANA ‒ maskuojantis veido kremas „Prototype Spider Veins“ raustančiai, jautriai odai.  Dovanos vertė 35 Eur.

 Perkant maisto papildą odai „Clear Skin Complex“ gauk UŽ 1 CENTĄ - porų valiklį „Pore Delete Bubble Pack“. Dovanos vertė 19 Eur.

 Perkant bet kurią dėžutę greito poveikio veido kaukių  AIMX gauk UŽ 1 CENTĄ - AIMX kaukių rinkinį „Nice to meet you“.
Dovanos vertė 29,50 Eur.

 Perkant maisto papildą „TRX2®“  gauk UŽ 1 CENTĄ - giliai maitinančią ir plaukus atgaivinančiąi kaukę „Argan & Keratin“!
Dovanos vertė 22 Eur. 

 Perkant sausą vanilės aliejų kūnui, veidui ir plaukams „Sweet Vanilla Dry Oil“ gauk UŽ 1 CENTĄ - kelioninį serumo ir gelio rinkinį „Protect & Repair Serum Duo“. Dovanos vertė 12 Eur. + Dovana - Kojinės iš „Stylish Paw“. 

 Perkant bet kurį produktą iš pH Laboratories gauk UŽ 1 CENTĄ - kelioninio dydžio intensyviai plaukus atkuriančią kaukę su hialurono rūgštimi „PURE REPAIR mask”. Dovanos vertė 10 Eur. + Dovana plaukų aksesuarai iš „ZIGI ZIGI“

 Perkant bet kurį produktą iš MATH gauk UŽ 1 CENTĄ - MATH drėkinantį serumą „Hydra Gene“. Dovanos vertė 39 Eur.

 Perkant bet kurį difuzorių iš Noble Isle gauk UŽ 1 CENTĄ - vonios ir dušo TRIO rinkinį „Fresh & Clean”, 3x75ml. Dovanos vertė 25 Eur.

Stylish Paw - tai lietuviškas laisvalaikio drabužių ženklas nuo 2014 metų. Mūsų misija - kokybė. Stengiamės, kad mūsų drabužiai būtų nepamainoma Jūsų laisvalaikio dalis. 

ZIGIZIGI - Kruopščiai ir su visa meile rankomis pagaminti papuošalai, plaukų gumytės, lankeliai ir kiti tendencingiausi aksesuarai.

Nuolaidos nesumuojamos ir pasiūlymas netaikomas akcijinėms prekėms. Pasiūlymui nesitaiko nuolaidos kodai ir lojalumo taškai. Akcijos galioja tik internetinėje parduotuvėje. Dovanų kiekis ribotas.

Rezultatų Skaičius 24/98